Współpraca

Golgotę Młodych organizujemy przede wszystkim dzięki wsparciu sponsorów. Możemy dzięki temu utrzymać niskie koszty uczestnictwa (60 zł), po to aby dla nikogo pieniądze nie były przeszkodą w uczestnictwie w naszym spotkaniu.

Będziemy wdzięczni jeśli odpowiesz na nasze zaproszenie do współtworzenia Golgoty Młodych.

 

13557885_1141398305899319_8671480952156627552_n[1]

Możesz nas wesprzeć wpłatą na konto:

31 1600 1462 1847 8147 4000 0003

GOLGOTA MŁODYCH
Zakon Braci Mniejszych Kapucynów
Prowincja Warszawska
ul. Kapucyńska 4, 00-245 Warszawa

Plusy współpracy

 • Promocja na miejscu

  W spotkaniu bierze udział niemal 1000 osób. Możemy rozprowadzać Twoje materiały promocyjne wśród uczestników. Istnieje również możliwość umieszczenia na terenie Golgoty stoiska reklamowego.

 • Promocja w Internecie

  Nasze social media to ponad 5000 obserwujących. Logo patronów i sponsorów umieszczamy również na naszych materiałach promocyjnych (plakatach, ulotkach itp.)

 • Wsparcie modlitewne

  Zwyczajem braci kapucynów jest codzienna modlitwa za dobrodziejów Zakonu. Wspomagając Golgotę Młodych zostajesz włączony w tę modlitwę.

Promocja firmy

Uczestnictwo w jednym z większych w kraju, cyklicznych wydarzeń religijno-kulturalnych w Polsce wschodniej, przyciągającym co roku młodzież i osoby dorosłe z całej Polski;

Kształtowanie prospołecznego wizerunku, poprzez udział w wydarzeniu mającym na celu pomoc młodym ludziom w odnalezieniu głębszych wartości w życiu i współczesnym świecie, rozwiązywaniu trudności związanych z wchodzeniem w dorosłość, a także pogłębieniem więzi z wartościami chrześcijańskimi oraz więzi społecznych. Kształtowanie prospołecznego wizerunku znacząco wpływa na zwiększenie prestiżu w oczach odbiorców;

Stworzenie przyjaznego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniu o charakterze misyjnym; Możliwość promocji marki w zróżnicowanym środowisku, dającym możliwość dotarcia do szerszego kręgu odbiorców;

Bardzo atrakcyjne formy komunikacji marki, poprzez promocję wykorzystującą najnowocześniejsze narzędzia umożliwiające dotarcie do szerszego grona odbiorców, w tym charakterystyczna oprawa graficzna w nurcie współczesnych trendów światowych i wyróżniająca wydarzenie na tle innych.

 

Facebook, Instagram, Youtube i Twitter

Facebook, Instagram, Youtube i Twitter

Nasze media społecznościowe obserwuje ponad 5000 osób, co przekłada się na duży zasięg naszych materiałów – grafiki, tekstów i filmów.

Punkt info, stoiska

Punkt info, stoiska

W Golgocie Młodych bierze udział niemal 1000 osób, odwiedza nas też wielu gości.

Materiały promocyjne możemy umieścić w punkcie informacyjnym, do którego zgłasza się każdy uczestnik. Na terenie Spotkania możemy również umieścić banery, plakaty itp.

Informacja o sponsorach

Informacja o sponsorach

Logo naszych patronów medialnych i sponsorów umieszczamy na plakatach, ulotkach i naszych stronach internetowych, które rozprowadzamy na terenie całej Polski.

Kontakt

Do kogo się zwrócić?

Jeśli chcesz współtworzyć z nami Golgotę Młodych skontaktuj się z br. Szymonem Janowskim, organizatorem głównym. Możesz się z nim także spotkać w Warszawie.

 • Br. Szymon Janowski
  Br. Szymon Janowski ORGANIZATOR GŁÓWNY

  WARSZAWA
  512 694 888

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, pozdrowienia - napisz :) Jesteśmy w kontakcie :)

Not readable? Change text. captcha txt