PRZED WYJAZDEM

Golgota Młodych rozpoczyna się dniem zjazdu. Zapisy trwają od godzin południowych, a samo spotkanie zaczyna się chwilę przed zapadnięciem zmroku.

Pamiętaj, że śpimy w namiotach, a sierpniowe noce bywają zimne. Niezbędny jest podstawowy sprzęt biwakowy: namiot, śpiwór, karimata, osprzęt do mycia i do jedzenia – warto wziąć latarkę i papier toaletowy. Zachęcamy również do zabrania: ciepłego ubrania, parasolki lub ubrania przeciwdeszczowego, leków osobistych (szczególnie tych, które regularnie bierzesz), instrumentów muzycznych, dobrego humoru i przynajmniej 2 przyjaciół 🙂

Warto zabrać ze sobą Pismo Święte w jakiejkolwiek formie i coś do pisania.

70-z-1

DODATKOWO

Udział w kosztach to cegiełka w wysokości 60 zł. Jest to stała ofiara, niezależna od ilości dni w których będziesz brać udział.

Nie chcemy, aby opłata była przeszkodą w uczestnictwie na spotkaniu, więc jeżeli kogoś nie stać prosimy o kontakt: kierownikprojektu@golgotamlodych.pl

Jeżeli z różnych powodów nie możesz lub nie chcesz spać w namiocie, możesz skorzystać z noclegu w domkach letniskowych ośrodku wypoczynkowego „Urocza” w Serpelicach, który przygotował specjalną ofertę dla uczestników GM. Informacje nt. opłat oraz rezerwacja miejsc pod numerem telefonu (083) 359-81-25 lub (pamiętaj, aby powiedzieć, że jesteś uczestnikiem GM).

REGULAMIN SPOTKANIA

1. Każdy uczestnik bierze udział we wszystkich konferencjach i spotkaniach.

2. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników i charakter spotkania organizatorzy zwracają uwagę na to, kto przebywa i śpi na polu namiotowym. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za uczestników poza terenem spotkań.

3. Pole namiotowe jest zamykane w czasie trwania konferencji.

4. Nie ma możliwości nocowania w jednym namiocie mężczyzn i kobiet (z wyjątkiem małżeństw)

5. Obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, picia alkoholu i zażywania narkotyków.

6. Cisza nocna obowiązuje według planu na dany dzień.

7. Nad bezpieczeństwem uczestników podczas Spotkania czuwa służba „Anioł Straż” – należy zawsze dostosowywać się do wydawanych przez nich próśb i zaleceń dotyczących kwestii porządkowych.

8. Jeśli wyjeżdżasz przed zakończeniem Spotkania, daj o tym znać w punkcie informacji.

9. Każdy uczestnik rejestrując swój udział w spotkaniu akceptuje warunki dekretu dotyczącego przetwarzania danych osobowych opisanego w Klauzurze Informacyjnej

10. Nie zachowanie wyżej wymienionych punktów regulaminu powoduje wykluczenie z uczestnictwa w spotkaniu.

UWAGA! Dla niepełnoletnich wymagane jest oświadczenie rodziców wyrażające zgodę na uczestnictwo w spotkaniu.

WZÓR OŚWIADCZENIA

untitled-1

JAK DO NAS DOJECHAĆ?

  • Możliwy jest dojazd samochodem trasą E30 Warszawa – Terespol do miejscowości Biała Podlaska później drogą 811 prowadzącą do Sarnak. Istnieje również możliwość dojazdu pociągiem z Warszawy do Sarnak z przesiadką w Siedlcach. W Sarnakach należy przesiąść się w autobus PKS do Serpelic.
  • W sezonie letnim istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe Warszawa – Łosice – Serpelice. Autobus PKS odjeżdża z Warszawy Wschodniej (ul. Lubelska) do Serpelic (informacja pod numerem telefonu: 703 403 330).
  • Możesz także skontaktować się z Ambasadorem GM w pobliżu twojego miejsca zamieszkania. Po zorganizowaniu grupy możecie wynająć niewielkiego busa, który dowiezie was na miejsce. Im więcej osób, tym tańszy dojazd 🙂
Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, pozdrowienia - napisz :) Jesteśmy w kontakcie :)

Not readable? Change text. captcha txt